جمعه, 24 آبان 1398
عنوان : پیام تبریك شهردار نصرت آباد بمناسبت آغاز سال نو
کد خبر : ۱۸۵۱
تاريخ :
 ۷۷۵/۱۰/۰۷ 
ساعت : ۰:۲۷:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار نصرت آّباد به مناسبت فرا رسیدن سال 1397 هجری خورشیدی و آغاز بهار در پیامی به هموطنان و شهروندان نصرت آباد سال نو را تبریک گفت. متن پیام مهندس فرهاد دینارزهی به شرح زیر است: 
یا مقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال 

دیگربار نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد ،بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید ودوباره طبیعت رخ مینمایاند .  فرارسیدن بهارپرطراوت بار دیگر نشانه ای بدیع ازآیات الهی درجهان متجلی گشته كه پیام آور تحولی آمیخته با رشد و شکوفایی است. امید است همگام با تحول در طبیعت ،سال پیش رو سالی سرشار از پیشرفت و رفاه روز افزون باشد.

پروردگار متعال را بی‌نهایت سپاسگزاریم كه در سالی كه گذشت تحت رهبری  ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی)،حمایت های همه جانبه دولت و کوشش تک تک دلسوزان دین و میهن،نظام جمهوری اسلامی ایران سالی پر افتخار و سرشار از پیروزی را پشت سرگذاشته و پیشرفت‌های شایسته‌ای را در تمامی زمینه ها شاهد بودیم. .

اینجانب برخود وظیفه میدانم آغاز سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشدرابه محضر،حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای(مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب و تمامی ملت شریف ایران  علی الخصوص شهروندان شهر نصرت آباد و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نصرت آباد و پرسنل زحمت کش شهرداری نصرت آباد تبریک  وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما وخانواده محترمتان مسئلت می نمایم.

سالی که گذشت باخوبي ها و بدي ها،هر آنچه كه بود، برگي ديگر از دفتر روزگار ورق خورد ،برگ ديگري از درخت زمان بر زمين افتاد لذا بدينوسيله ضمن تبريك مجددفرارسیدن سال نو اميد است در سال جديد نيز راه پر افتخار خدمتگزاري به مردم شريف و قدرشناس نصرت آباد را با اتكال به الطاف بيكران الهي و رهبري حكيمانه مقام معظم رهبري سپري نمائيم.بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری نصرت آباد

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0